Par mani

Ieva Neļķe

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā. Ārstniecības persoona.​​SPA meistars.

Sejas fitnesa un sejas manuālās modelēšanas speciāliste.
Estētiskās Teipošanas sejai, Sejas fitnesa un Masāžu programu autore.

Skaistumkopšanas nozarē es esmu jau no 25 gadu vecuma. Man ir 48 gadi un 15 gadus atpakaļ iepazīšanās ar sejas fitnesu mainīja manu redzējumu par skaistumu, veselību un novecošanos. Tieši pateicoties sejas fitnesam es ieraudzīju iespēju atrisināt estētiskās izmaiņas strādājot ar cēloņiem nevis novēršot uz laiku sekas. Sejas Fitness bija tikai sākums. Daudzu gadu laikā tika uzkrātas un praktizētas zināšanas apvienojot kopā kosmetoloģiju, osteopātiju un fizioterapiju. Zināšanu un prasmju pilnveidošana manā ikdienā nebeidzas ne vienu brīdi.

Esmu apvienojusi dažādas metodes un paņemot no katras to vis rezultatīvāko esmu izstrādājusi savu gan vingrojumu, gan manuālo sejas modelēšanas tehniku ilgnoturīga rezultāta sasniegšanai.

Es vadu seminārus un apmācu profesionāļus, skaistumkopšanas nozares pārstāvjus:

 • Manuālās sejas modelēšanas tehnikas darbam ar klientu uz kušetes.
 • Estētiskā teipošana sejai un ķermenim.
 • Apmācu Vakuuma masāžu sejai un dekoltē.
 • Bukālo masāžu darbam ar klientu.

Apmācu paškorekcijas metodes, lai katra sieviete apgūtu lieliskas, rezultatīvas un ilgnoturīgas tehnikas savam skaistumam un veselībai:

 • Sejas fitness
 • Gua Sha pašmasāža sejai
 • Vakuuma pašmasāža sejai un dekoltē
 • Modelējošā pašmasāža sejai un dekoltē
 • Estētiskā pašteipošana sejai
 • Estētiskā pašteipošana ķermenim
 • Bukālā pašmasāža sejai


Šāda kompleksa pieeja apvienojot sejas vingrošanu ar manuālām sejas un kakla modelējošām masāžas tehnikām ir praktiski pārbaudīta daudzu gadu garumā un to var redzēt rezultātu foto PIRMS un PĒC.

Lai sasniegtu tiešām vērā ņemamus rezultātus ir jāpārzin ne tikai ierastā anatomija, bet tieši novecošanās anatomija un fizioloģija. Šīs zināšanas nodrošina precīzu spēju diagnosticēt nevis problēmas sekas, bet patieso cēloni un novērst to. 

Izzinot sejas novecošanās anatomiju un fizioloģiju, diagnosticējot īstenos iemeslus piemēram - kāpēc sejas ovāls izplūst un veidojas nokareni vaigi, kāpēc deguna mutes rieva paliek arvien dziļāka, kas ir iemesls noslīdējušam acu plakstiņam un pielietojot pareizu darbību algoritmu, kurā apvienojas sejas vingrošana ar manuālām sejas modelēšanas tehnikām rezultāti ilgi nav jāgaida.

Rezultāti priecē ne tikai estētiski, ēstētiskām izmaiņām seko līdz arī atveseļošanās efekts. Starp klientu atsauksmēm ir sastopamas novērstas migrēnas, uzlabota redze, atjaunota matu augšana un uzlabojumi košanas muskuļu sistēmā un stomatoloģiskās saslimšanās.

Kas ir SEJAS ESTĒTISKĀ MODELĒŠANA?

Es nenodarbojos ar vienkārši sejas ādas kopšanu un stāvokļa uzlabošanu, vai krunku izlīdzināšanu. Manis izstrādātās metodes pamatā ir rezultatīvs un vērā ņemams virziens darbā ar sejas un kakla estētiku.

Metodes būtība ir cīņa ar cēloņiem, nevis sekām. Āda ir tikai novecošanās ārēja izpausme.  Es strādāju ar daudz dziļākiem sejas audiem un struktūrām iedarbojoties visos audu līmeņos. Tāpēc praktizētās manuālās tehnikas nav ādas virspusēja glaudīšana. Tās sevī ietver darbu ar sejas, galvas kausa kauliem, muskuļiem, cīpslām un saitēm, muskuļu fascijām, zemādas tauku slāni, asinsriti un limfātisko sistēmu. Strādājot šajos līmeņos rezultāts protams atspoguļojas arī sejas ādas stāvoklī. Tā ir SEJAS ESTĒTISKĀ MODELĒŠANA.

Apvienojot vingrošanu un manuālās masāžas tehnikas, mēs varam sākt cīņu ar novecošanos laicīgi, pat pirms vēl šī problēma nav kļuvusi acīm redzama.

Mākslīgs skaistums vairs nav modē. Uzskatu, ka svarīgi ir  novecot skaisti un cienīgi. 

 “ Nekoptas, skaistas un vecas var būt tikai pilsdrupas!”

Tāpēc piedāvāju Jums konceptuāli jaunu pieeju savam skaistumam un veselībai!

Latvian
Latvian
Latvija (LV) - €